سفارش تولید محتوا باکیفیت

همواره تولید محتوا باکیفیت و بهینه، دغدغه بسیاری از کسب و کار های آنلاین است. محتوا باکیفیت نه تنها موجب دیده شدن شما می شود در جذب کاربر هدف و افزایش فروش در سایت شما نیز تاثیر دارد. ما در کسبویار با تولید محتوا های باکیفیت و بهینه در مسیر رسیدن به موفقیت کنار شما هستیم.

سفارش محتوا

این بار ما به جای شما محتوایی باکیفیت و بهینه می نویسیم

اعتماد سازی

جذب اعتماد کاربران یکی از عوامل موفقیت هر کسب و کار است. تولید محتوا باکیفیت علاوه بر جذب کاربر حس اعتماد را نیز ایجاد می کند.

افزایش ترافیک

تولید محتوا باکیفیت و بهینه یکی از مهم ترین ابزار های بازاریابی است که نقش بسیار مهمی در جذب کاربر هدف و افزایش ترافیک سایت بر عهده دارد. 

افزایش فروش

تولید محتوا باکیفیت با نقشی که در اعتماد سازی و افزایش ترافیک وب سایت دارد موجب افزایش فروش محصول و خدمات یک کسب و کار می شود.

چرا خدمات تولید محتوا کسبویار؛

امروزه اهمیت تولید محتوا در فضای وب بر کسی پوشیده نیست. در دنیایی که همواره رقابت بسیار سختی برای دیده شدن و کسب رتبه وجود دارد تولید محتوا هدفمند یکی از بهترین راه‌ها برای موفقیت است. ما در کسبویار با داشتن نویسندگان متخصص و حرفه ای در کنار سال ها تجربه، محتوایی تولید می کنیم که همواره از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو توانسته ایم اعتماد بسیاری از برند ها و کسب و کار مطرح کشور را کسب کنیم و همکاری بلند مدتی داشته بشیم.

سفارش محتوا باکیفیت
سفارش تولید محتوا باکیفیت

سفارش تولید محتوا کاربر پسند

تمام محتواهای موجود در سطح وب در هر پلتفرمی با هدف رفع نیاز کاربر و مخاطب، تولید و منتشر می‌شوند. هنگام سفارش تولید محتوا باید به این مهم توجه شود. کاربر با چه هدفی روی محتوای شما کلیک می‌کند؟ محتوای تولیدی شما چه نیازی از کاربر را رفع می‌کند؟ پس در گام اول باید نیاز مخاطب خود را شناسایی کنید. به‌طورکلی جامعه هدف خود را تحلیل و آنالیز کنید. بعد از اینکه نیازها و خواسته‌های مخاطبان هدف خود را شناسایی کردید، محتوایی را در پلتفرم خود بارگذاری کنید که مخاطب بعد از مشاهده آن، دیگر سراغ سایت یا پلتفرم دیگری نرود و محتوای شما تمام جنبه‌های نیاز وی را برآورده کند.

 

امروزه اهمیت تولید محتوا باکیفیت در فضای اینترنت بر کسی پوشیده نیست. در دنیایی که همواره رقابت زیادی جهت دیده شدن و فروش بیشتر وجود دارد تولید محتوا هدفمند و متناسب با پرسونا مخاطب یکی از بهترین راه‌ها برای موفقیت است. همان‌طور که می‌دانیم تولید محتوا باکیفیت امروزه به دغدغه بسیاری از کسب و کارهای آنلاین تبدیل شده است به نوعی که شاهد آن هستیم هزینه‌های زیادی نیز در این زمینه صرف می‌شود. در واقع می‌توان گفت که بقای یک کسب و کار اینترنتی به محتوای باکیفیت آن بستگی دارد. برای تولید محتوا باکیفیت همواره می‌بایست به پرسونا مخاطب توجه ویژه‌ای داشته باشید و متناسب با نیاز کاربرانی که دارید اقدام به سفارش محتوا کنید. شما با سفارش محتوا سئو شده، نه تنها در هزینه‌های کسب و کار خود صرفه جویی می‌کنید، بلکه کاربران هدف خود را نیز جذب می‌کنید و از این طریق می‌توانید باعث افزایش فروش و رشد روزافزون کسب و کارتان شوید.

چرا به سفارش تولید محتوا نیاز داریم؟

یکی از سوالاتی که ممکن است مدیران برخی از کسب و کارها بپرسند این است که چرا به محتوا نیاز داریم؟ آیا واقعاً سفارش تولید محتوا ضرورت دارد و بر میزان فروش سایت ما تأثیرگذار است؟ در پاسخ باید بگوییم که امروز محتوا به عنوان یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین فاکتورهای رشد و کسب بهترین نتیجه در نتایج موتورهای جستجو است به وسیله محتوا است که شما می‌توانید خدمات و محصولات خود را معرفی کنید و جایگاه خود را بین رقبا تثبیت کنید علاوه بر این محتوایی که صورت اصولی و متناسب با پرسونا مخاطب تولید شده باشد بر میزان فروش نیز تأثیر بسیار مثبتی خواهد داشت. در حال حاضر اگر به نوع فعالیت کسب و کارها و برندهای مطرح نگاه کنید متوجه خواهید شد این کسب و کارها بخش عمده‌ای از فعالیت‌های خود را به ارائه محتوا باکیفیت اختصاص داده‌اند.

 

همواره تولید محتوا باکیفیت و هدفمند مزیت های بسیاری برای کسب و کارها به همراه دارد در ادامه با برخی از مهم ترین این مزیت ها که موجب برتری هر کسب و کار نسبت به رقبا می شود آشنا خواهیم شد.

آگاهی و اعتمادسازی نسبت به برند

شاید بتوان گفت ایجاد اعتماد و آگاهی نسبت به برند کسب و کار شما یکی از مهم‌ترین مزایای سفارش محتوا باکیفیت باشد چرا که برند شما نشان دهنده هویت کسب و کار شماست و اگر به درستی معرفی و شناخته شود تأثیر شگرفی در رشد کسب و کار شما خواهد گذاشت. محتوا را می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان یک کسب و کار اینترنتی در نظر گرفت با محتوا می‌توان یک برند را معرفی کرد، و کاربران نسبت به آن آگاه کرد.

افزایش ترافیک و جذب کاربران هدف

شاید بتوان گفت که یکی از مهم‌ترین مزایای تولید محتوا افزایش وردی و ترافیک وب سایت است. محتوا باکیفیت به راحتی توسط ربات‌های گوگل ایندکس و در نتایج گوگل رتبه می‌گیرد. قرار گیری در نتایج برتر گوگل در جذب کاربران و افزاریش ورودی وب سایت تاثیر شگرفی دارد به طوری که همواره شاهد آن هستیم که بسیاری از برندها و کسب و کارهای مطرح، با سفارش تولید محتوا باکیفیت و مدوام ترافیک زیادی را سمت سایت خود جذب می‌کنند و با استراتژی مناسب این کاربران ورودی را مشتری تبدیل می‌کنند. شما نیز چنانچه قصد جذب کاربر و افزایش ترافیک برای وب سایت خود را دارید پیشنهاد می‌کنیم بخشی از فعالیت و توجه خود را به تولید محتوا اختصاص دهید.

کسب رتبه برتر در نتایج گوگل

برای این که بتوانید در نتایج موتورهای جستجو رتبه خوبی کسب کنید می‌بایست فاکتورهای زیادی را مد نطر قرار دهید از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سئو محتوایی اشاره کرد. تولید محتوا باکیفیت و بهینه شده بر اساس اصول سئو محتوا، به راحتی امکان کسب رتبه‌های برتر در نتایج گوگل را دارد. محتوایی که در آن فاکتورهای سئو محتوا رعایت نشده باشد امکان قرار گیری در نتایج برتر را نخواهد داشت. همان طور که می‌دانیم سئو محتوایی یکی از مهم‌ترین بخش‌های سئو سایت است و گوگل اهمیت بسیار زیادی به محتوا باکیفیت می‌دهد و همواره به  محتواهایی رتبه می‌دهد که غنی باشند و نیازهای کاربران را رفع کرده باشند.

بازاریابی موثر با تولید محتوا

همواره یکی از مشکلاتی که بسیاری از کسب و کارها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند بازاریابی  موثر و مفید است یکی از بهترین روش‌ها در این زمینه تولید محتوا هدفمند و باکیفیت است. همان طور که می‌دانیم بسیاری از کسب و کارها فروش خوبی ندارند درحالی که هزینه زیادی نیز صرف تبلیغات می‌کنند با این حال نتیجه مناسبی نمی‌گیرند. تولید محتوا باکیفیت، همراه با بازاریابی محتوایی هدفمند یکی از بهترین استراتژی‌ها در افزایش فروش هر کسب و کار است. چنانچه تولید محتوا توسط نویسنده متخصص انجام شوند نتیجه بسیار خوبی حاصل خواهد شد. تولید محتوا باعث می‌شود در ادامه فرایند دیجیتال مارکتینگ به مشکل نخورید چرا که با سفارش تولید محتوا توانسته‌اید کاربران هدف را جذب کنید و اعتماد آن‌ها را بدست آوردید و همین امر موجب افزایش فروش و رشد کسب و کار شما خواهد شد.

صرفه جویی در هزینه

محتوا نقش پر رنگی در رشد و معرفی برندها دارد طبیعتاً هر بیزینسی بخشی از هزینه‌های خود را صرف سفارش تولید محتوا با کیفیت می‌کند. اگر این هزینه صرف تولید محتوایی استاندارد و بهینه شود می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. سفارش تولید محتوا به یک تیم و مجموعه حرفه‌ای یک راهکار عالی و مقرون به صرفه برای تولید محتوا است چرا که یک تیم حرفه و مجرب با داشتن نویسنده‌های متخصص توانایی تولید انواع محتوا بهینه با توجه به پرسونا مخاطب کسب و کار شما را دارد.

ضرورت تولید محتوا برای کسب و کارها

در دنیای امروز که رقابت تنگاتنگی بین کسب‌و‌کارها وجود دارد، فروش کالا و خدمات، به‌تنهایی نمی‌تواند موفقیت شما را تضمین کند. بسیاری از افراد تمایل دارند که هنگام دریافت خدمات، به ابهاماتی که در ذهن آن‌ها وجود دارد نیز پاسخ داده شود. در این بین، سفارش تولید محتوا تنها راه ارتباطی میان یک کسب‌و‌کار مجازی با مشتریان است. به همین دلیل، از اهمیت زیادی برای صاحبان آن‌ها برخوردار است. دلایل دیگری نیز برای این امر وجود دارد که عبارتند از:

 

هویت بخشیدن به برند

نکته‌ای که همواره بسیاری از افراد به آن اشاره می‌کنند، معرفی یک برند و کلیه خدماتی است که به دیگران ارائه می‌دهد. تولید محتوا می‌تواند به کسب اعتبار و آشنا کردن برند شما به سایر افراد کمک بسیاری کند.

سئو و کسب رتبه بهتر

مسلماً کسب رتبه بهتر در هنگام جستجو می‌تواند به بهتر دیده شدن کسب و کار شما کمک شایانی کند. یکی از مواردی که در سئو سایت تاثیر بسزایی دارد، سفارش تولید محتوا و استفاده از آن است که منجر به افزایش بازدید و جذب بیشتر مشتری خواهد شد.

 

بازاریابی مقرون‌به‌صرفه

معمولاً برای کسب‌و‌کارهایی که به‌تازگی فعالیت خود را شروع می‌کنند، استفاده از روش‌های بازاریابی کم‌هزینه بسیار اهمیت دارد. با توجه به هزینه‌های قابل توجه در سایر بخش‌های تبلیغاتی، ممکن استفاده از آن‌ها برای بسیاری از افراد به‌صرفه نباشد. از این جهت، سفارش تولید محتوا، یک راهکار بسیار مناسب از نظر هزینه و میزان بازدهی است.

 

با توجه به رشد قابل ملاحظه‌ای که در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ رخ داده است، شاهد ظهور مجموعه‌های بسیار زیادی در زمینه خدمات سفارش تولید محتوا هستیم. همین امر باعث شده تا افرادی که قصد سفارش تولید محتوا را دارند، با گزینه‌های متعددی در این حوزه مواجه شوند و تا حدودی در انتخاب خود دچار تردید شوند. یک محتوا باکیفیت باید با استراتژی‌های شما مطابقت داشته باشد و بتواند اهداف شما را به‌خوبی پوشش دهد. به همین دلیل، چند نمونه از مواردی را که هنگام انتخاب یک مجموعه برای تولید محتوا، باید به آن توجه کنید بیان می‌کنیم.

تولید محتوای یونیک

برخی از مجموعه‌ها، از مطالب کپی شده در محتوای خود استفاده می‌کنند که این موضوع می‌تواند بر کیفیت محتوای شما تاثیر منفی داشته باشد. تولید محتوای یونیک، علاوه‌بر کیفیت باعث جذب بیشتر مخاطب خواهد شد. تیم کسبویار با داشتن واحد بررسی کیفیت محتوا همواره محتوایی کاملا یونیک و باکیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.

تولید محتوای سئو شده

تولید محتوا سئو شده به رتبه‌بندی بهتر سایت شما کمک خواهد کرد و باعث می‌شود تا سایت شما توسط گوگل راحت‌تر شناسایی شود. تمام محتواهایی که توسط کسبویار تولید می‌شوند بر متناسب با اصول سئو محتوا نگارش می‌شوند از این رو تاثیر زیادی در کسب رتبه دارند.

نمونه کارها

بدون شک مشاهده نمونه کارهای قبلی هر مجموعه پیش از سفارش، می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید کیفیت آن‌ها را بسنجید و انتخاب بهتری داشته باشید.

مزایای برون‌سپاری سفارش تولید محتوا

از آنجایی‌که تولید محتوا، نیازمند رعایت یکسری اصول استاندارد است و به دانش و تخصص کافی نیاز دارد، تقریباً اکثر کسب و کارها تولید محتوای خود را برون‌سپاری می‌کنند. در این بین، شرکت‌های انگشت‌شماری نیز وجود دارند که ترجیح می‌دهند که محتوا مدنظرشان را به روش‌های دیگری تولید کنند. در اینجا برخی مزایای برون‌سپاری سفارش تولید محتوا را بیان می‌کنیم.

کاهش هزینه‌ها

برخی از شرکت‌ها با تصور اینکه استخدام یک یا چند نفر برای تولید محتوا می‌تواند نیاز آن‌ها را پاسخگو باشد، اقدام‌به چنین کاری می‌کنند. اما باید بدانید که در برون‌سپاری محتوا، شما تنها هزینه تولید محتوا را می‌پردازید و لزومی به پرداخت سایر هزینه‌های مربوط‌به استخدام نویسنده ندارید.

کاهش زمان

با توجه به اینکه مجموعه‌های فعال در زمینه خدمات سفارش تولید محتوا، از یک تیم کامل برای تولید محتوا استفاده می‌کنند، با استراتژی‌هایی که در این زمینه تعریف می‌کنند، می‌توانند محتوایی استاندارد و باکیفیت را در کوتاه ترین زمان با استراتژی مناسب به شما ارائه دهند.

رعایت استاندارهای لازم

یکی از مهمترین دلایل برون‌سپاری، دریافت محتوایی است که از کیفیت لازم برخوردار باشد. این موضوع می‌تواند توسط شرکت‌های تولید محتوا، به‌دلیل استفاده از تیم تخصصی به‌راحتی قابل دسترسی باشد.

راهنمای سفارش تولید محتوا

معمولاً بیشتر افرادی‌که به‌دنبال تولید محتوا هستند، تمایلی به ریسک کردن در این زمینه را ندارند و به‌دنبال کیفیت مناسب هستند. برای این منظور، لازم است تا پیش از سفارش به برخی نکات توجه کنید تا به محتوای مدنظرتان دست پیدا کنید.

انتخاب یک تولیدکننده محتوا

گام نخست برای سفارش تولید محتوا، انتخاب یک مجموعه است که توانایی و تجربه کافی برای این‌کار را داشته باشد. انتخاب یک مجموعه، بدون انجام بررسی‌های لازم می‌تواند یک ریسک بزرگ باشد و منجر‌به از هدر رفتن زمان و هزینه شود. کسبویار به عنوان یکی از مجموعه‌های تخصصی در زمینه خدمات سفارش تولید محتوا همواره هدف خود را جلب رضایت مشتریان با تولید محتوایی باکیفیت قرار داده است.

مشخص کردن نوع محتوا

پس از یافتن یک مجموعه برای سپردن سفارش خود، باید نوع محتوا را مشخص کنید. اینکه چه نوع محتوایی برای کسب‌و‌کار شما مناسب است یا محتوای شما قرار است در چگونه منتشر شود، مواردی هستند که باید به آن دقت کنید.

حجم محتوا

هنگام سفارش باید تعداد مطالب درخواستی و حدود کلمات هر کدام را مشخص کنید تا مجموعه مورد نظر بتواند زمان و هزینه آن را تخمین بزند. در فرم ثبت سفارش تولید محتوا کسبویار می توانید تعداد محتوا و کلمات مدنظر خود را برای تولید محتوا انتخاب کنید.

هزینه و زمان تولید محتوا

به‌طور کلی، هزینه و زمان مورد نیاز برای تولید محتوا براساس موضوع محتوا و تعداد کلمات آن مشخص می‌شود و هر مجموعه، براساس کیفیت محتوایی که ارائه می‌دهد، تعرفه خاصی را مشخص می‌کند. اما به یاد داشته باشید که قیمت ملاکی برای تعیین کیفیت نیست و پیش از انجام سفارشات، حتماً نمونه کارهای شرکت‌ها را به‌خوبی بررسی کنید. همچنین برخی از مجموعه‌ها نیز پکیج‌های متنوعی را در کنار خدمات تولید محتوا ارائه می‌دهند که افراد زیادی برحسب نیاز خود از آن‌ها استفاده می‌کنند.

مشاوره سفارش تولید محتوا

در دنیای امروز، داشتن یک وب‌سایت برای رشد کسب‌و‌کار ضروری است. اما برای دیده شدن و موفقیت در این زمینه، اولین گزینه استفاده از محتوای باکیفیت است. بدون داشتن یک محتوای خوب، نتیجه دلخواه خود را دریافت نخواهید کرد. بهترین راهکار مشاوره گرفتن از افراد متخصص در این زمینه است تا بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را به‌دست بیاورید. این مشاوره می‌تواند در بخش‌های مختلف محتوا انجام شود که به چند نمونه از آن اشاره می‌کنیم:

 

تعیین استراتژی محتوا

در مشاوره تولید محتوا، کسب‌و‌کار شما، تجزیه‌و‌تحلیل می‌شود و استراتژی محتوایی مناسب با آن تدوین می‌شود. شما می‌توانید برای تعیین استراتژی محتوا سایت خود از کسبویار مشاوره دریافت کنید.

سئو محتوا

مشاوره سئو، با انتخاب کلمات کلیدی، عناوین جذاب و… به‌منظور بهینه‌سازی محتوا و دریافت بیشترین بازخورد، صورت می‌گیرد.

ویرایش محتوا

گاهی اوقات ممکن است محتوای قبلی شما نیاز به ویرایش و افزودن مطالب جدید داشته باشد که مشاور تولید می‌تواند در این مورد بسیار کمک کند.

بازاریابی محتوا

معمولاً برای افزایش بازدید محتوا، از برخی روش‌های بازاریابی مانند شبکه‌های اجتماعی، انتشار آگهی ریپورتاژ و… استفاده می‌شود که مشاور با توجه به نوع کسب‌و‌کار شما، راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهد.

اهمیت تولید محتوا از زبان برترین های جهان

پرسش های متداول

در این قسمت به برخی از مهم ترین سوالاتی که ممکن از قبل از سفارش تولید محتوا داشته باشید پاسخ خواهیم داد.

وابسته به موضوع و تعداد کلمات مقاله می باشد و به طور کلی سعی بر این است که محتوا طی یک روز به کارفرما تحویل داده شود.

در تعیین هزینه تولید محتوا موارد مختلفی از قبیل نوع محتوا، موضوع محتوا، تعداد کلمات و … دخیل هستند از این رو جهت تعیین دقیق هزینه تولید محتوا فرم مربوط به سفارش تولید محتوا را تکمیل کنید.

اصولا محتوا باکیفیت اولویت بیشتری نسبت به تعداد کلمات محتوا دارد اما به طور کلی حداقل تعداد کلمات مناسب برای یک محتوا می بایست 700 کلمه باشد. که این مورد با توجه به نوع محتوا متفاوت است.

بله. در صورتی که موضوع شما تخصصی باشد از منابع معتبر خارجی برای تولید محتوا استفاده خواهد شد.

بله. برای تمامی سفارش های تولید محتوا تحقیق کلمات کلیدی متناسب با موضوع محتوا و کلمه کلیدی اصلی انجام می شود.

5/5 - (114 امتیاز)
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
اشتراک در
اطلاع از
guest

13 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عاطفه حمویی
عاطفه حمویی
11 ماه قبل

ما سایتمون رو تازه راه انداختیم و برای بخش خدمات سایتمون نیاز به سفارش تولید محتوا داریم خدماتی که ارائه میدم مربوط به گرافیک هستش. میخوایم که لحن محتواهامون صمیمی و دوستانه باشه. یکی از رقبایی که داریم سایت طراحی آنلاین هستش شما میتوین محتوا هایی تو سبک محتواهای این سایت برامون کار کنین؟

سارا بختیاری
سارا بختیاری
11 ماه قبل

سلام خوبین
ما حوزه کاریمون پزشکی هست و ماهانه حداقل به 20 محتوا تخصصی نیاز داریم. شما میتونین تو این حوزه کار کنین؟ و یک چیز دیگه چجوری باید سفارش تولید محتوا ثبت کنم چون قبلا لینکش ثبت سفارش بود اما الان برداشته شد. ممنون میشم پاسخ بدین

Said_gh
Said_gh
1 سال قبل

یه سوال فنی؟ برای سایت محتوا محور تعداد کلمات هر محتوا باید چقدر باشه؟ من قصد سفارش تولید محتوا دارم قبلا با یه سایت دیگه کار میکردم الان میخوام با شما کار کنم شما تقویم محتوایی و استراتژی محتوایی میچینین برای سایت ما؟ ما تعداد زیادی محتوا میخوایم و تعداد کلمات زیاد برای ما مهم نیست و تنها چیز مهم کیفیت محتوا هست. حوزه کاری سبک زندگی هستش و میخوایم کل این حوزه رو پوشش بدیم.

Sinavahdani
Sinavahdani
1 سال قبل

اگه دنبال محتوای حرفه ای میگردین توی سفارش خودتون شک نداشته باشین

وحید قربانی
وحید قربانی
1 سال قبل

فوق العاده محترم، با شخصیت، مؤدب و خوش قول هستند. کیفیت کار بسیار عالی هست و ان شالله همکاری با ایشان ادامه دار خواهد بود.

تهران بار
تهران بار
1 سال قبل

من میخوام برای کلمات زیر سفارش تولید محتوا ثبت کنم قبلش میخواستم بدونم شما تو این حوزه کار میکنین.
باربری تهران
باربری مشهد
باربری اهواز
باربری تبریز
باربری زنجان
باربری قزوین
حمل بار تهران قروین
حمل بار تهران تبریز
حمل بار تهران زنجان
و…
این تعدادی از کلماتی هستن که برای شروع میخوایم تولید محتوا بذاش انجام بشه شما میتونین انجامش بدی؟ اگه اکیه من سفارش تولید محتوا ثبت کنم.

کسبویار
کسبویار
پاسخ به  تهران بار
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
بله مشکلی بابت تولید محتوا برای کلمات ارسالی شما نیست. تجربه کار تو حوزه شما رو داریم. میتونین سفارش تولید محتوا برای این کلمات رو ثبت کنین. در خدمتتون هستیم.

نصیری
نصیری
1 سال قبل

سلام. ببخشید براس سفارش تولید محتوا چه اطلاعاتی رو باید به شما بدیم؟ کلمه کلیدی کفایت میکنه یا بید اطلاعات دیگه ای هم بدیم
یک سوال دیگه
محتوایی که به ما میدین سئو ‌شده و ویراستاری شده هست یا نه؟ برای شرکت که این مورد خیلی مهمه

کسبویار
کسبویار
پاسخ به  نصیری
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
برای سفارش تولید محتوا تنها کافیه اطلاعاتی که تو فرم سفارش هست رو پر کنید. بله محتوا کاملا سئو شده و ویراستاری شده است و یعد از تولید محتوا توسط نویسنده، مجدد توسط کارشناس مربوطه بازبینی میشه.

mahdi
mahdi
1 سال قبل

آقا من قبلا با یکی از سایت های سفارش تولید محتوا کار میکردم متاسفانه انقد کیفیت کارشون پایین بود که باهاشون قطع همکاری کردم. الان میخوام با یک تیمی کار کنم که کیفیت کارشون بالا باشه و بدونم که محتوا یونیک و سئو شده بهم تحویل بدن. برای همین میخوام بدونم کیفیت کار شما چقدره؟

کسبویار
کسبویار
پاسخ به  mahdi
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
از این که تیم کسبویار رو برای سفارش تولید محتوا انتخاب کردین خوشحالیم. محتوایی که توسط نویسنده های ما تولید میشه کاملا یونیک، یاکیفیت و سئو شده هست از این بابت خیالتون کاملا راحت. برای دریافت نمونه محتوا هم میتونین با کارشناسان ما در ارتباط باشین.

salamat.mehvar
salamat.mehvar
1 سال قبل

سلام وقت بخیر خسته نباشید. من تو حوزه پزشکی کار میکنم و سایتم تازه تاسیس هست. برای شروع میخوام برای 200 تا مقاله تو حوزه سلامت سفارش تولید محتوا ثبت کنیم. شما میتونین انجام بدین؟ ما کلمات کلیدی رو نداریم امکانش هست که این مورد رو هم شما برای ما انجام بدین؟ دسته بندی مقالاتی که در نظر داریم شامل این موارد هست بیماری ها، سلامت خانواده، بهداشتی و… هست.

کسبویار
کسبویار
پاسخ به  salamat.mehvar
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
بله در خدمتتون هستیم تحربه تولید محتوا برای خوزه کاری شما رو داریم. یکی از خدمات ما تحقیق کلمات کلیدی هست و این امکان رو داریم که براتون متناسب با حوزه کاریتون تخقیق کلمات کلیدی انجام بدیم.