خدمات تولید محتوا

سفارش تولید محتوای با کیفیت و بهینه بر اساس اصول سئو محتوا

همواره تولید محتوا باکیفیت و بهینه، دغدغه بسیاری از کسب و کار های آنلاین است. محتوا باکیفیت نه تنها موجب دیده شدن شما می شود در جذب کاربر هدف و افزایش فروش در سایت شما نیز تاثیر دارد. ما در کسبویار با تولید محتوا های باکیفیت و بهینه در مسیر رسیدن به موفقیت کنار شما هستیم.

مشاوره رایگان

سفارش تولید محتوا

این بار ما به جای شما محتوایی باکیفیت و بهینه می نویسیم

اعتماد سازی

جذب اعتماد کاربران یکی از عوامل موفقیت هر کسب و کار است. تولید محتوا باکیفیت علاوه بر جذب کاربر حس اعتماد را نیز ایجاد می کند.

افزایش ترافیک

تولید محتوا باکیفیت و بهینه یکی از مهم ترین ابزار های بازاریابی است که نقش بسیار مهمی در جذب کاربر هدف و افزایش ترافیک سایت بر عهده دارد. 

افزایش فروش

تولید محتوا باکیفیت با نقشی که در اعتماد سازی و افزایش ترافیک وب سایت دارد موجب افزایش فروش محصول و خدمات یک کسب و کار می شود.

چرا خدمات تولید محتوا کسبویار؛

امروزه اهمیت تولید محتوا در فضای وب بر کسی پوشیده نیست. در دنیایی که همواره رقابت بسیار سختی برای دیده شدن و کسب رتبه وجود دارد تولید محتوا هدفمند یکی از بهترین راه‌ها برای موفقیت است. ما در کسبویار با داشتن نویسندگان متخصص و حرفه ای در کنار سال ها تجربه، محتوایی تولید می کنیم که همواره از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو توانسته ایم اعتماد بسیاری از برند ها و کسب و کار مطرح کشور را کسب کنیم و همکاری بلند مدتی داشته بشیم.

software icon11

10+

نویسنده کاربلد

software icon12

200+

پروژه موفق

امروزه اهمیت تولید محتوا باکیفیت در فضای اینترنت بر کسی پوشیده نیست. در دنیایی که همواره رقابت زیادی جهت دیده شدن و فروش بیشتر وجود دارد تولید محتوا هدفمند و متناسب با پرسونا مخاطب یکی از بهترین راه‌ها برای موفقیت است. همان‌طور که می‌دانیم تولید محتوا باکیفیت امروزه به دغدغه بسیاری از کسب و کارهای آنلاین تبدیل شده است به نوعی که شاهد آن هستیم هزینه‌های زیادی نیز در این زمینه صرف می‌شود. در واقع می‌توان گفت که بقای یک کسب و کار اینترنتی به محتوای باکیفیت آن بستگی دارد. برای تولید محتوا باکیفیت همواره می‌بایست به پرسونا مخاطب توجه ویژه‌ای داشته باشید و متناسب با نیاز کاربرانی که دارید اقدام به سفارش محتوا کنید. شما با سفارش محتوا سئو شده، نه تنها در هزینه‌های کسب و کار خود صرفه جویی می‌کنید، بلکه کاربران هدف خود را نیز جذب می‌کنید و از این طریق می‌توانید باعث افزایش فروش و رشد روزافزون کسب و کارتان شوید.

چرا به سفارش تولید محتوا نیاز داریم؟

یکی از سوالاتی که ممکن است مدیران برخی از کسب و کارها بپرسند این است که چرا به محتوا نیاز داریم؟ آیا واقعاً سفارش تولید محتوا ضرورت دارد و بر میزان فروش سایت ما تأثیرگذار است؟ در پاسخ باید بگوییم که امروز محتوا به عنوان یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین فاکتورهای رشد و کسب بهترین نتیجه در نتایج موتورهای جستجو است به وسیله محتوا است که شما می‌توانید خدمات و محصولات خود را معرفی کنید و جایگاه خود را بین رقبا تثبیت کنید علاوه بر این محتوایی که صورت اصولی و متناسب با پرسونا مخاطب تولید شده باشد بر میزان فروش نیز تأثیر بسیار مثبتی خواهد داشت. در حال حاضر اگر به نوع فعالیت کسب و کارها و برندهای مطرح نگاه کنید متوجه خواهید شد این کسب و کارها بخش عمده‌ای از فعالیت‌های خود را به ارائه محتوا باکیفیت اختصاص داده‌اند.

مهم‌ترین مزایای سفارش تولید محتوای باکیفیت

همواره تولید محتوا باکیفیت و هدفمند مزیت های بسیاری برای کسب و کارها به همراه دارد در ادامه با برخی از مهم ترین این مزیت ها که موجب برتری هر کسب و کار نسبت به رقبا می شود آشنا خواهیم شد.

آگاهی و اعتمادسازی نسبت به برند

شاید بتوان گفت ایجاد اعتماد و آگاهی نسبت به برند کسب و کار شما یکی از مهم‌ترین مزایای سفارش محتوا باکیفیت باشد چرا که برند شما نشان دهنده هویت کسب و کار شماست و اگر به درستی معرفی و شناخته شود تأثیر شگرفی در رشد کسب و کار شما خواهد گذاشت. محتوا را می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان یک کسب و کار اینترنتی در نظر گرفت با محتوا می‌توان یک برند را معرفی کرد، و کاربران نسبت به آن آگاه کرد.

افزایش ترافیک و جذب کاربران هدف

شاید بتوان گفت که یکی از مهم‌ترین مزایای تولید محتوا افزایش وردی و ترافیک وب سایت است. محتوا باکیفیت به راحتی توسط ربات‌های گوگل ایندکس و در نتایج گوگل رتبه می‌گیرد. قرار گیری در نتایج برتر گوگل در جذب کاربران و افزاریش ورودی وب سایت تاثیر شگرفی دارد به طوری که همواره شاهد آن هستیم که بسیاری از برندها و کسب و کارهای مطرح، با سفارش تولید محتوا باکیفیت و مدوام ترافیک زیادی را سمت سایت خود جذب می‌کنند و با استراتژی مناسب این کاربران ورودی را مشتری تبدیل می‌کنند. شما نیز چنانچه قصد جذب کاربر و افزایش ترافیک برای وب سایت خود را دارید پیشنهاد می‌کنیم بخشی از فعالیت و توجه خود را به تولید محتوا اختصاص دهید.

کسب رتبه برتر در نتایج گوگل

برای این که بتوانید در نتایج موتورهای جستجو رتبه خوبی کسب کنید می‌بایست فاکتورهای زیادی را مد نطر قرار دهید از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سئو محتوایی اشاره کرد. تولید محتوا باکیفیت و بهینه شده بر اساس اصول سئو محتوا، به راحتی امکان کسب رتبه‌های برتر در نتایج گوگل را دارد. محتوایی که در آن فاکتورهای سئو محتوا رعایت نشده باشد امکان قرار گیری در نتایج برتر را نخواهد داشت. همان طور که می‌دانیم سئو محتوایی یکی از مهم‌ترین بخش‌های سئو سایت است و گوگل اهمیت بسیار زیادی به محتوا باکیفیت می‌دهد و همواره به  محتواهایی رتبه می‌دهد که غنی باشند و نیازهای کاربران را رفع کرده باشند.

بازاریابی موثر با تولید محتوا

همواره یکی از مشکلاتی که بسیاری از کسب و کارها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند بازاریابی  موثر و مفید است یکی از بهترین روش‌ها در این زمینه تولید محتوا هدفمند و باکیفیت است. همان طور که می‌دانیم بسیاری از کسب و کارها فروش خوبی ندارند درحالی که هزینه زیادی نیز صرف تبلیغات می‌کنند با این حال نتیجه مناسبی نمی‌گیرند. تولید محتوا باکیفیت، همراه با بازاریابی محتوایی هدفمند یکی از بهترین استراتژی‌ها در افزایش فروش هر کسب و کار است. چنانچه تولید محتوا توسط نویسنده متخصص انجام شوند نتیجه بسیار خوبی حاصل خواهد شد. تولید محتوا باعث می‌شود در ادامه فرایند دیجیتال مارکتینگ به مشکل نخورید چرا که با سفارش تولید محتوا توانسته‌اید کاربران هدف را جذب کنید و اعتماد آن‌ها را بدست آوردید و همین امر موجب افزایش فروش و رشد کسب و کار شما خواهد شد.

صرفه جویی در هزینه

محتوا نقش پر رنگی در رشد و معرفی برندها دارد طبیعتاً هر بیزینسی بخشی از هزینه‌های خود را صرف سفارش تولید محتوا با کیفیت می‌کند. اگر این هزینه صرف تولید محتوایی استاندارد و بهینه شود می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. سفارش تولید محتوا به یک تیم و مجموعه حرفه‌ای یک راهکار عالی و مقرون به صرفه برای تولید محتوا است چرا که یک تیم حرفه و مجرب با داشتن نویسنده‌های متخصص توانایی تولید انواع محتوا بهینه با توجه به پرسونا مخاطب کسب و کار شما را دارد.

ادامه مطلب

اهمیت تولید محتوا از زبان برترین های جهان

پرسش های متداول

در این قسمت به برخی از مهم ترین سوالاتی که ممکن از قبل از سفارش تولید محتوا داشته باشید پاسخ خواهیم داد.

1- مدت زمان تحویل محتوا چقدر است؟

وابسته به موضوع و تعداد کلمات مقاله می باشد و به طور کلی سعی بر این است که محتوا طی یک روز به کارفرما تحویل داده شود.

2- هزینه تولید محتوا چقدر است؟

در تعیین هزینه تولید محتوا موارد مختلفی از قبیل نوع محتوا، موضوع محتوا، تعداد کلمات و … دخیل هستند از این رو جهت تعیین دقیق هزینه تولید محتوا فرم مربوط به سفارش تولید محتوا را تکمیل کنید.

3- تعداد کلمات مناسب برای یک محتوا چقدر است؟

اصولا محتوا باکیفیت اولویت بیشتری نسبت به تعداد کلمات محتوا دارد اما به طور کلی حداقل تعداد کلمات مناسب برای یک محتوا می بایست 700 کلمه باشد. که این مورد با توجه به نوع محتوا متفاوت است.

5/5 - (114 امتیاز)
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
اشتراک در
اطلاع از
guest
13 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عاطفه حمویی
عاطفه حمویی
1 ماه قبل

ما سایتمون رو تازه راه انداختیم و برای بخش خدمات سایتمون نیاز به سفارش تولید محتوا داریم خدماتی که ارائه میدم مربوط به گرافیک هستش. میخوایم که لحن محتواهامون صمیمی و دوستانه باشه. یکی از رقبایی که داریم سایت طراحی آنلاین هستش شما میتوین محتوا هایی تو سبک محتواهای این سایت برامون کار کنین؟

سارا بختیاری
سارا بختیاری
1 ماه قبل

سلام خوبین
ما حوزه کاریمون پزشکی هست و ماهانه حداقل به 20 محتوا تخصصی نیاز داریم. شما میتونین تو این حوزه کار کنین؟ و یک چیز دیگه چجوری باید سفارش تولید محتوا ثبت کنم چون قبلا لینکش ثبت سفارش بود اما الان برداشته شد. ممنون میشم پاسخ بدین

Said_gh
Said_gh
3 ماه قبل

یه سوال فنی؟ برای سایت محتوا محور تعداد کلمات هر محتوا باید چقدر باشه؟ من قصد سفارش تولید محتوا دارم قبلا با یه سایت دیگه کار میکردم الان میخوام با شما کار کنم شما تقویم محتوایی و استراتژی محتوایی میچینین برای سایت ما؟ ما تعداد زیادی محتوا میخوایم و تعداد کلمات زیاد برای ما مهم نیست و تنها چیز مهم کیفیت محتوا هست. حوزه کاری سبک زندگی هستش و میخوایم کل این حوزه رو پوشش بدیم.

Sinavahdani
Sinavahdani
3 ماه قبل

اگه دنبال محتوای حرفه ای میگردین توی سفارش خودتون شک نداشته باشین

وحید قربانی
وحید قربانی
3 ماه قبل

فوق العاده محترم، با شخصیت، مؤدب و خوش قول هستند. کیفیت کار بسیار عالی هست و ان شالله همکاری با ایشان ادامه دار خواهد بود.

تهران بار
تهران بار
3 ماه قبل

من میخوام برای کلمات زیر سفارش تولید محتوا ثبت کنم قبلش میخواستم بدونم شما تو این حوزه کار میکنین.
باربری تهران
باربری مشهد
باربری اهواز
باربری تبریز
باربری زنجان
باربری قزوین
حمل بار تهران قروین
حمل بار تهران تبریز
حمل بار تهران زنجان
و…
این تعدادی از کلماتی هستن که برای شروع میخوایم تولید محتوا بذاش انجام بشه شما میتونین انجامش بدی؟ اگه اکیه من سفارش تولید محتوا ثبت کنم.

کسبویار
کسبویار
پاسخ به  تهران بار
3 ماه قبل

سلام وقت بخیر
بله مشکلی بابت تولید محتوا برای کلمات ارسالی شما نیست. تجربه کار تو حوزه شما رو داریم. میتونین سفارش تولید محتوا برای این کلمات رو ثبت کنین. در خدمتتون هستیم.

نصیری
نصیری
4 ماه قبل

سلام. ببخشید براس سفارش تولید محتوا چه اطلاعاتی رو باید به شما بدیم؟ کلمه کلیدی کفایت میکنه یا بید اطلاعات دیگه ای هم بدیم
یک سوال دیگه
محتوایی که به ما میدین سئو ‌شده و ویراستاری شده هست یا نه؟ برای شرکت که این مورد خیلی مهمه

کسبویار
کسبویار
پاسخ به  نصیری
3 ماه قبل

سلام دوست عزیز
برای سفارش تولید محتوا تنها کافیه اطلاعاتی که تو فرم سفارش هست رو پر کنید. بله محتوا کاملا سئو شده و ویراستاری شده است و یعد از تولید محتوا توسط نویسنده، مجدد توسط کارشناس مربوطه بازبینی میشه.

mahdi
mahdi
4 ماه قبل

آقا من قبلا با یکی از سایت های سفارش تولید محتوا کار میکردم متاسفانه انقد کیفیت کارشون پایین بود که باهاشون قطع همکاری کردم. الان میخوام با یک تیمی کار کنم که کیفیت کارشون بالا باشه و بدونم که محتوا یونیک و سئو شده بهم تحویل بدن. برای همین میخوام بدونم کیفیت کار شما چقدره؟

کسبویار
کسبویار
پاسخ به  mahdi
3 ماه قبل

سلام دوست عزیز
از این که تیم کسبویار رو برای سفارش تولید محتوا انتخاب کردین خوشحالیم. محتوایی که توسط نویسنده های ما تولید میشه کاملا یونیک، یاکیفیت و سئو شده هست از این بابت خیالتون کاملا راحت. برای دریافت نمونه محتوا هم میتونین با کارشناسان ما در ارتباط باشین.

salamat.mehvar
salamat.mehvar
4 ماه قبل

سلام وقت بخیر خسته نباشید. من تو حوزه پزشکی کار میکنم و سایتم تازه تاسیس هست. برای شروع میخوام برای 200 تا مقاله تو حوزه سلامت سفارش تولید محتوا ثبت کنیم. شما میتونین انجام بدین؟ ما کلمات کلیدی رو نداریم امکانش هست که این مورد رو هم شما برای ما انجام بدین؟ دسته بندی مقالاتی که در نظر داریم شامل این موارد هست بیماری ها، سلامت خانواده، بهداشتی و… هست.

کسبویار
کسبویار
پاسخ به  salamat.mehvar
3 ماه قبل

سلام دوست عزیز
بله در خدمتتون هستیم تحربه تولید محتوا برای خوزه کاری شما رو داریم. یکی از خدمات ما تحقیق کلمات کلیدی هست و این امکان رو داریم که براتون متناسب با حوزه کاریتون تخقیق کلمات کلیدی انجام بدیم.

شماره تماس: 09999601499

ایمیل: info@kasboyar.com

مشاوره تلفنی رایگان

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.